Dikeyperde Bir Yavuzgroup Markasıdır.
tr en de ru

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Dikey Perde, Türkiye´nin dört bir yanına hizmet veren bir dikey perde üreticisidir. Pvc´den tüle, kumaştan baskılıya, manuelden uzaktan kontrollüye kadar dikey perdenin her çeşidini ve rengini yaşam alanınıza, dekorasyonunuza uygun şekilde üretmekle birlikte, müşterilerine her zaman kaliteli ve tam hizmet vermeyi hedefler.

Genç, dinamik ekibi ve özel imalat makineleriyle İstanbul´da üretim yapan Dikey Perde Yavuz Group´a bağlı ve onun güvencesi altında iş yapmaktadır. Her zaman dünya standartlarında çalışmayı tercih eden marka; ürünlerini imal ederken ihtiyaç duyduğu parçaların en kalitelilerini dünyanın dört bir yanından ithal etmekte ve perde imalatında bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Ürünün üretiminden kurulum aşamasına kadar hizmet veren Dikey Perde´nin değer verdiği en önemli unsurlardan biri de "müşteri memnuniyeti"dir. İşin her aşamasında müşterisini memnun kılmak için sürekli ve sağlıklı iletişim kurmayı tercih eder. Müşterinin hayalindeki dekorasyona saygılı tutum izler ve bu sebeple birinci önceliği her anlamda doğru ürünü ortaya çıkarmaktır.

MisyonumuzVizyonumuz
En kaliteli ürünleri en uygun maliyetle,
söz konusu dekorasyona uygun şekilde imal edip,
üretiminden kurulumuna her aşamasında
tam hizmet vererek müşteri memnuniyetini
sağlamak misyonumuzdur.
Vizyonumuz; ürünlerimizle dünya pazarında isim sahibi olmak,
tüm rakipleri domine edip, dünyada alternatifsiz bir hizmet sunmak
ve Türkiye´yi hakkıyla temsil edebilecek bir markayı dünyaya
kazandırmaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.